طراحی سایت

قدم اول رو با یک طراحی سایت خوب بردار

در دنیای دیجیتال، وب سایتت حتی ممکنه مهمتر از ویترین فروشگاهت باشه. با یک طراحی سایت خیره کننده، برند خودت  رو به بهترین شکل نشون بده و بین خودت و رقیبات تمایز ایجاد کن. با خدمات طراحی وب سایت تندتر، طراحی متفکرانه و خلاقانه رو تجربه خواهی کرد که توسط حرفه ای ها ایجاد شده.

برای مشاوره رایگان با ما در تماس باشید …

نقشه راه طراحی سایت با تند تر

تیم دیجیتال مارکتینگ تندتر
تیم دیجیتال مارکتینگ تندتر
تیم دیجیتال مارکتینگ تندتر
تیم دیجیتال مارکتینگ تندتر

چرا تند تر ؟

ما در تندتر قدم به قدم تا رسیدن به هدف مشتری باهاش همراهیم ، شما تو این مجموعه در ابتدا  مشاوره های رایگان دارید و به بررسی اهداف و راه حل ها و مسیر رسیدن به آن می پردازیم تا تمام مراحل شفاف باشد تا شما با خیالی راحت از طراحی سایت و تمامی خدمات مجموعه تندتر بهره مند بشید.

برخی از مشتریان بزرگ تندتر

افتخار همراهی با  برند های نام آشنا، شما را در انتخاب تند تر مطمئن تر می کند.

نمونه ای از طرح های تیم تندتر ​

در نمونه کارهامون سعی در ایجاد تنوع و به نمایش کشیدن خلاقیت نوینی بودیم که با همراهی شما عزیزان این مهم به حقیقت پیوست.

با شما هستیم تا اوج موفقیت 

نمونه کار های تیم تندتر

طراحی سایت شرکتی یورو آیس

در این پروژه کارفرما نیاز به یک سایت شرکتی داشتن که هدف نشان دادن بین المللی و جهانی بودن و در عین حال خاص بودن برند شرکتی یورآیس بود . ما در تیم تند تر بعد از بررسی نیازمندی های کارفرما به رنگ سبز آبی رسیدیم که نماد قدرت و بزرگی بود و با استفاده از المان های بین المللی سایت رو طراحی و تحویل کارفرما دادیم .

نمونه کار های تندتر

طراحی سایت فروشگاهی هایجیا

هایجیا یکی از شیرین ترین پروژه های تیم تند تر بود ، کارفرما با انعطاف پذیری بالایی که داشتن دست مارو در طراحی سایت باز گذاشتن . هدف کارفرما در القای حس طراوت ، سر زندگی و جوانی دلیل اصلی طراحی این سایت با تم رنگی سبز و سفید بود که نماد تولد دوباره طبیعت است .

تماس با تیم تند تر