قدم دوم رو با یک سئو خوب بردار

هنگامی که صحبت از کار با فضای دیجیتال و ایجاد آگاهی از برند در هر نوع بازار و در هر نقطه از جهان می شود، سئو کلید نهایی برای رشد بلندمدت و ارگانیک کسب و کار شماست. سئو تضمین می کنه که وقتی جستجوگر از کلمات کلیدی مرتبط با شرکت و خدمات یا محصولات شما در جستجوی خود استفاده می کند، شرکت شما به مخاطبان مورد نظر شما نمایان میگردد.

سئو در تیم تندتر

پس سئو چیست ؟

 سئو هنر و علم متقاعد کردن موتورهای جستجو برای توصیه محتوای شما به کاربران به عنوان بهترین راه حل برای مشکلات آنهاست. وقتی کاربر سوالی می پرسد یا کلمات کلیدی مرتبط با شرکت شما را در موتور جستجو وارد می کند، اساساً چیزی است که شرکت شما را در صفحه نتایج موتور جستجو قرار می دهد سئو می باشد.

سئو در تندتر چطوری انجام میشه ؟

خب همونطور که در مقدمه گفته شد قدم دوم برای وارد شدن به دنیای دیجیتال مارکتینگ سئو کردن سایت شماست . فرقی نمیکنه که سایت شما تو چه زمینه ای فعالیت میکنه ، فروشگاهی باشه یا شرکتی ، خبری باشه یا آموزشی نیاز به سئو کردن داره . سئو کردن وب سایت تو تیم تند تر تو چند مرحله و با استراتژی ها مختلف انجام میشه که در ادامه بیشتر به شما توضیح میدیم . 

سئو در تیم تندتر

دریافت مشاوره رایگان

مرحله اول رو با مشاوره رایگان و آنالیز سایت شما شروع میکنیم
بعد از صحبت های اولیه و آنالیز سایت شما و در نظر گرفتن بودجه برای سئو سایت شروع به برنامه ریزی و تدوین استراتژی میکنیم

تحقیق کلمات کلیدی

مرحله دوم رو با تحقیق کلمات کلیدی مربوط به کسب و کار شما شروع میکنیم
تحقیق کلمه کلیدی کسب و کار شما با تجربیات شما شروع خواهد شد و با ریز شدن در زمینه کاری شما کلمات بهینه تری استخراج خواهیم کرد که مخاطبان شما به دنبال اون میگردند

تدوین استراتژی محتوا

مرحله سوم تدوین استراتژی محتوا و برنامه ریزی های سئو انجام میشود
در تدوین استراتژی محتوا چند کار مختلف انجام میشود مانند تحلیل رقبا ، برسی کلمات کلیدی شما با ابزار های گوگل ، برسی لینک ها و بک لینگ ها ، و زمان بندی و عناوین تولید محتوا

سئو داخلی و خارجی

مرحله چهارم کار اصلی سایت شما بنا به استراتژی شما شروع میشه
کار رو با سئو داخلی شروع میکنیم تا تمام نقص های سئو سایت شما رو پوشش بدیم مثل سرعت سایت و ... و بعد باتوجه به استراتژی محتوا وارد بخش تولید محتوا و سئو خارجی خواهیم شد .

جزئیات سئو داخلی :

سئو داخلی در تندتر از زیبایی در طراحی و سرعت لود سایت شما شروع میشه . 
ما با کمک ابزار های مختلف و ابزارهای معرفی شده از سمت گوگل سایت شما رو برسی میکنیم و شروع به برطرف کردن ایرادات داخلی سایت میکنیم که یکی از اونها ساختار و سرعت لود سایت شماست .
با بهینه کردن کد های ساختاری ، حجم و فرمت عکس ها و … کمک میکنیم که سایت شما سرعت بالایی برای لودینگ داشته باشه و بتونه رنک خوبی از ابزار های ما کسب کنه . 

در اقدامات بعدی که برای سئو داخلی سایت شما انجام میشه ، ساخت فایل Robots.txt ، بهبود تگ های هدر و مقاله ها ، برسی اسکیمای سایت و … است که تمامی این موارد به بهبود سئوی داخلی شما کمک خواهد کرد . 

گزارشات تیم تند تر

ارائه گزارش ماهانه از روند پیشرفت کار :

برای آرامش خاطر کارفرما های عزیز از روند پیشرفت کار گزارشاتی به صورت ماهانه و هفتگی تهیه و ارسال میشه تا بتونن به طور کامل در جریان کارهای انجامی رو وب سایتشون قرار بگیرن . میتونید با استفاده از لینکی که براتون گذاشتیم نمونه ای از گزارشات مارو مشاهده کنید :

افتخار همکاری با برند های نام آشنا در سئو

تمام هدف ما در بخش سئو تندتر اینه که بتونیم با کمترین هزینه شمارو در این رقابت پیروز کنیم و جزو بهترین های گوگل باشین .

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سئو و نحوه انجام سئو با ما در ارتباط باشید :