طراحی گرافیک با تند تر

یکی از جذاب ترین و پر رنگ ترین بخش های تیم ما بخش طراحی گرافیکه چون همه چیز تو این بخش رنگ آمیزی میشه و بهش هویت بخشیده میشه . طراحی گرافیک اصولا از هویت و پالت رنگ سازمانی شما شروع میشه و خیلی برای ما مهمه که بتونیم شخصیت برند شمارو کامل و درست در طراحی هامون نشون بدیم . ما با ترکیب رنگ ، لوگو ، هویت برند و طراحی های مینیمال و … به برند شما جون میبخشیم .


تو طراحی گرافیک سعی کردیم تمام بخش های مورد نیاز شما رو پوشش بدیم که جلوتر تمام بخش های طراحی گرافیک تیم رو بهتون معرفی خواهیم کرد . 

 

طراحی گرافیک
طراحی گرافیک

طراحی لوگو

همونطور که میدونید هر کسب و کاری برای شروع کار نیاز به یک لوگو داره تا بتونه هویتش رو به مخاطب نشون بده ، ما با دانش هنر های بصری ، طراحی های گرافیکی و شناخت روانشناسی رنگ ها سعی میکنیم با طراحی لوگو تیر اول رو به هدف بزنیم .

طراحی ست سازمانی

طراحی ست اداری

اگر شما هم به جزئیات سازمانتون اهمیت میدید میتونید با ست اداری هویت برند سازمانتون رو همیشه و در هر جا حفظ کنید. در طراحی ست اداری با توجه به لوگو و رنگ سازمانیتون ، سربرگ ، کارت ویزیت ، پاکت نامه و ... طراحی میشود .

طراحی گرافیک

طراحی بنر ، کاتالوگ ، استیکر و...

معمولا وقتی سازمان و کسب و کارتون به نقطه ی رشد میرسه نیاز به کمپین های تبلیغاتی و ... دارین که تو این نقطه طراحی بنر های تبلیغاتی ، پوستر ها و استیکرها خیلی میتونه به دیدن شدن برند شما کمک بکنه ، لازمه بگیم که ما فکر اینجاشم کردیم و پر قدرت هستیم کنارتون .

طراحی کاور اینستاگرام

طراحی استوری و پست اینستاگرام

بعضی از پیج های اینستا گرام رو که سر میزنی از یه نظم و پالت رنگی خاصی برخوردارن که باعث میشه مخاطب بیشتر جذب پیجشون بشه و کمک میکنه کسب و کارتون خیلی زودتر بین کاربر ها دیده بشه ، ما در قسمت طراحی گرافیک میتونیم کمکتون کنیم که پیج هایی زیبایی داشته باشین که بیشتر رشد کنید .

لپ کلام

خلاصه مطلب این که ما سعی کردیم در تک تک نقطه های دیجیتال مارکتینگ پشتتون باشیم و نزاریم تنها بمونید و هر کمکی از دستمون بر بیاد برای رشد کسب و کار شما انجام بدیم . نمونه کار ها و افتخارات همکاریموون با شما رو میتونید در قسمت پروژه ها ببینید .